pg5

 

pg1

 

pg6

 

 

pg4

 

pg3

 

Lekkie teksty
na trudny temat:
seria poradników
o nieruchomościach

Poradniki powstały jako content premium dla klientów mojego serwisu PlanGry.pl i miały bardzo dobry odbiór.

Pisanie ich wymagało zarówno wiedzy teoretycznej (posiadana licencja pośrednika) jak i praktycznej (kupione działki). Zawierają one kompendium wiedzy, niezbędnej osobom chcącym bezpiecznie kupić działkę rolną lub budowlaną.

B5 Rzetelna a

 

B1 CIOa

 


Blog poświęcony był tematyce inwestycyjnej, ujmowanej w lekki, nieco żartobliwy sposób. Poruszał zarówno tematy historyczne, jak i współczesne problemy oraz absurdy obowiązującego prawa.

Pisanie bloga było  odpoczynkiem po ciężkiej pracy nad poradnikami. Wpisy pochodzą z lat 2012-13. Klknięcie w obrazek przeniesie Cię na kopię strony zachowaną przez WebArchive.

Teksty literackie: wpisy na autorskim blogu

FX5

 

FX4

 

FX3

 

FX2

 

FX1

 

Logo szybkiej porady - kto pisze takie teksty?

Jeśli myślisz, że teksty na blogach są tak beznadziejne...

... jakby je pisała maszyna - możesz mieć rację. W Internecie rozwija się bowiem trend nazwany automatycznym generowaniem tekstu. W skrócie - algorytmy przetwarzają istniejące bazy artykułów czy książek i na ich podstawie generują własny, "autorski" tekst. Więcej na ten temat znajdziesz na tym blogu (pisanym przez człowieka).

Tymczasem3

 

 


Analizy powstały jako część większego programu wymiany informacji w grupie Kryptolandia

W założeniu teksty muszą powstawać szybko i objaśniać parametry techniczno-rynkowe. Są kierowane do określonej grupy odbiorców, przedkładających informacje nad literackie walory tekstu.

W opracowaniach poruszono takie kwestie, jak używany algorytm, zarządzanie projektem czy analiza rynkowa.

Analizy fundamentalne  kryptowalut

Dział krótkich informacji

Była to to samodzielnie opracowana rubryka, gromadząca szereg krótkich, interesujących informacji polityczno-gospodarczych.

Informacje te zostały pozyskane we własnym zakresie z zagranicznych źródeł niszowych, długo przedtem, niż pojawiły się w ogólnie znanych kanałach MSM.

Wyróżnikiem strony było podanie tagów, po wprowadzeniu których można było sprawdzić opisane historie w wielu niezależnych źródłach.

Instrukcja gry
"Przygoda życia"

Jest to mojego autorstwa gra planszowa, będąca
swego rodzaju "symulatorem rodzica". Spotkała się z uznaniem testerów i zostanie wydana prawdopodobnie do końca września 2021 roku.

Instrukcja przystępnie tłumaczy zasady gry, by rozgrywka była łatwa i intuicyjna.

Moja praca obejmowała całość prac: od koncepcji gry i wymyślenia zasad, przez szatę graficzną, do pisania tekstu instrukcji i wszelkich opisów.

Specjalistyczne teksty na temat rynków finansowych

Teksty powstały na użytek jednego z portali finansowych dla profesjonalistów branży forex i bankowej.

Pisanie ich wymagało dogłębnego researchu, przebicia się przez hermetyczny język raportów i komunikatów giełdowych, często w obcym języku, oraz przedstawienia wniosków czytelnikowi.

Praca satysfakcjonująca choć odrobinę męcząca.

Projekt:BezProblemu.com.pl

Click the UK flag to see a few samples of my text about blockchain in English