pg5

 

pg1

 

pg6

 

 

pg4

 

pg3

 

Pisanie tekstów technicznych:
seria poradników
o nieruchomościach

Poradniki powstały jako content premium dla klientów mojego serwisu PlanGry.pl i miały bardzo dobry odbiór.

Pisanie ich wymagało zarówno wiedzy teoretycznej (posiadana licencja pośrednika) jak i praktycznej (kupione działki). Zawierają one kompendium wiedzy, niezbędnej osobom chcącym bezpiecznie kupić działkę rolną lub budowlaną.

B5 Rzetelna a

 

B1 CIOa

 


Blog poświęcony był tematyce inwestycyjnej, ujmowanej w lekki, nieco żartobliwy sposób. Poruszał zarówno tematy historyczne, jak i współczesne problemy oraz absurdy obowiązującego prawa.

Pisanie bloga było  odpoczynkiem po ciężkiej pracy nad poradnikami. Wpisy pochodzą z lat 2012-13. Klknięcie w obrazek przeniesie Cię na kopię strony zachowaną przez WebArchive.

Pisanie tekstów literackich: wpisy na autorskim blogu

Instrukcja gry
"Przygoda życia"

Jest to mojego autorstwa gra planszowa, będąca
swego rodzaju "symulatorem rodzica". Spotkała się z uznaniem testerów i zostanie wydana prawdopodobnie w pierwszych miesiącach 2021 roku.

Instrukcja przystępnie tłumaczy zasady gry, by rozgrywka była łatwa i intuicyjna.

Moja praca obejmowała całość prac: od koncepcji gry i wymyślenia zasad, przez szatę graficzną, do pisania tekstu instrukcji i wszelkich opisów.
Logo szybkiej porady - kto pisze takie teksty?

Jeśli myślisz, że teksty na blogach są tak beznadziejne...

... jakby je pisała maszyna - możesz mieć rację. W Internecie rozwija się bowiem trend nazwany automatycznym generowaniem tekstu. W skrócie - algorytmy przetwarzają istniejące bazy artykułów czy książek i na ich podstawie generują własny, "autorski" tekst. Więcej na ten temat znajdziesz na tym blogu (pisanym przez człowieka).

Projekt:BezProblemu.com.pl